SZKOLENIA

SZKOLENIA

IZ pzp można się zaprzyjaźnić

Lubię w sposób jak najbardziej praktyczny dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Szkolę zarówno wykonawców w zakresie skutecznego ubiegania się o zamówienia publiczne, jak i zamawiających – ucząc ich, jak udzielać zamówień, w szczególności z branży IT, a ponadto przybliżam praktyczne zagadnienia związane z elektronizacją systemu zamówień publicznych. Nie lubię szkoleń ex cathedra, stawiam na warsztaty. Przypadki z życia wzięte, ich analiza i wskazywanie błędów czy quizy pozwalają mi na zaangażowanie uczestników szkolenia.

W mojej ofercie są:

szkolenia otwarte – prowadzone zgodnie z przyjętym harmonogramem, w miejscu wskazanym przez organizatora

szkolenia zamknięte (dedykowane) – prowadzone zgodnie z dostosowanym do potrzeb klienta harmonogramem, przy uwzględnieniu specyfiki danej branży, z indywidualnym podejściem do uczestników szkolenia (termin i harmonogram ustalane są indywidualnie z zamawiającym szkolenie)

szkolenia online – prowadzone na wybranej platformie e-learningowej

kompleksowo zorganizowane szkolenia – obejmujące troskę o sprawy organizacyjne, w tym: wybranie terminu i miejsca, zaproponowanie agendy, trenera oraz zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia, obsługi recepcyjnej szkolenia, zamówienie sali szkoleniowej, zadbanie o transport, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty ukończenia szkolenia dla każdego uczestnika


Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Jesteś zainteresowany szkoleniem? Napisz do mnie, aby poznać szczegółową ofertę.

Przewiń na górę